Skip to content
Paketa Qingjii

Webinar

22 Tetor
Ora 9-10:00

Hej mami, jam e lumtur që je këtu!

Nëse jeni në pritje të ëmbël, ose keni bebin tuaj në krahë dhe dëshironi të hidhni bazat e një gjumi të shëndetshëm, atëherë ky webinar është perfekt për të përgatitur veten për ate që do të ndodhë në 15 javët e para  të jetës të bebit tuaj.

Nëpërmjet këtij webinari do të mësoni të kuptoni nevojat e bebit tuaj dhe sesi mund ta ndihmoni të bëjë një gjumë të qetë dhe të sigurt.

Një program gjumi (jo një trajnim), i cili do t’ju ndihmojë të

blank

Në këto 3 orë do keni një hapsirë të dedikuar pyetje-përgjigje ku mund të shprehni shqetësimet dhe paqartësitë tuaja dhe gjithashtu mundësine të ndani historinë tuaj personale (nëse dëshironi).

Ti nuk je vetëm! Le tia dalim mbanë sëbashku!

Regjistrohuni më poshtë dhe rezervoni vendin tuaj për webinarin e radhës.

*Sigurohuni që të përdorni një lidhje të qëndrueshme interneti, tastierë nese do t përdorni laptop/kompjuter dhe mikrofon funksional.

Reviews

Ornela Pershendetje ❤️ Djali im Amari 2 mujsh fal paketes Qingji qe kishte keshillat e tua shum vleshme, tani Amari ben gjumin taman si Qingj😄 Duke pare postimet e tua ne video qe gjithmon thoje ti ja del ti ja del , aty mora frymzim me shum thash dhe une do ja dal nuk u dorzova . Kur zgjohet nga gjumi jo duke qar si me perpara, por i relaksuar jam shuuuum e lumtur dhe shum falenderuse ndaj teje. Te gjitha nenave do ja u sugjeroj te blini paketat se do shpetoni femijen dhe veten tuaj. Ornela te perqafojm shum ❤️
Mami Blerina
Pershendetje Ornela , desha vetem shkurt te te falemnderohem dhe te jap feedbackun tim ne lidhje me paketen Qengji . Redoni eshte 10 javesh dhe paketen Qengji e kam praktikuar qe prej dites se pare Normal kisha dite qe dorezohesha dhe kisha dhe dyshimet e mija qe sdo funksionoj kjo me mua dhe me bebin tim , mirpo keshillat qe i jep cdo dite dhe ne story me shtyten qe te hy dhe te rishikoj pakon serish fale asaj qe kemi akses per nje periudhe me te gjate 🙂 Sot Redoni flen ne oren 8 ne mbramje , kemi rutinen e banjos para gjumit , perdorim zhurmat e bardha dhe fle vetem ne krevat te tijin . Dmth e vendos be krevat , ia jap cucin dhe un largohem nga dhoma nuk qendroj as 2 min Diten respektojme oraret , 1 ore zgjuar dhe ne cdo 2 ore i jap gji .
Bebi Redon
Pershendetje Ornela.Javen qe vjen ne mbushim 3 muaj qe kemi lindur dhe momentalisht bejme rreth 10-12 ore gjume naten, me vetem 2 zgjime per te pire. Kemi qe ne fillimet e muajit te 2 qe gjumi na ze rreth ores 8.30-9 ne darke dhe mami e babi jane shume te lumtur per kete gje.🥰 Nuk ka asgje tjeter si ato qeshjet qe na dhuron ne mengjes pasi eshte zgjuar e ngopur me gjume e qe na e shkrijne zemren.😻 Shume faleminderit per te gjithe punen qe ti ben qe na mundeson ne prinderve te rinj te rrisim beba sa me te lumtur
Mami Xhesiana
Pershendetje e dashur ! Cdo nene e cila ka ndekur keshillat tuaja dhe akoma me mire qe ka prekur vete paketat qe ju ofroni e di shume mire se cfare suksesi ka pasur mbi gjumin e bebit . Kam blere paketen Qingji kur me ka lindur djali dhe e them me gjithe zemer , te falenderoj pamase pasi djali im sot eshte 3 muajsh e gjysme dhe fle 11 ore naten ( cohet vetem 1 here te pije ) , ka gjume te rregullta diten , gjithmone duke respektuar distancen e gjumeve . Mbi te gjitha eshte shume i qete dhe ka nje mami te lumtur dhe te shplodhur . Te perqafojm! Nuk ka asgje tjeter si ato qeshjet qe na dhuron ne mengjes pasi eshte zgjuar e ngopur me gjume e qe na e shkrijne zemren.😻 Shume faleminderit per te gjithe punen qe ti ben qe na mundeson ne prinderve te rinj te rrisim beba sa me te lumtur
Amar dhe mami Eduina
Pershendetje e dashur ! Cdo nene e cila ka ndekur keshillat tuaja dhe akoma me mire qe ka prekur vete paketat qe ju ofroni e di shume mire se cfare suksesi ka pasur mbi gjumin e bebit . Kam blere paketen Qingji kur me ka lindur djali dhe e them me gjithe zemer , te falenderoj pamase pasi djali im sot eshte 3 muajsh e gjysme dhe fle 11 ore naten ( cohet vetem 1 here te pije ) , ka gjume te rregullta diten , gjithmone duke respektuar distancen e gjumeve . Mbi te gjitha eshte shume i qete dhe ka nje mami te lumtur dhe te shplodhur . Te perqafojm! Nuk ka asgje tjeter si ato qeshjet qe na dhuron ne mengjes pasi eshte zgjuar e ngopur me gjume e qe na e shkrijne zemren.😻 Shume faleminderit per te gjithe punen qe ti ben qe na mundeson ne prinderve te rinj te rrisim beba sa me te lumtur
Amar dhe mami Eduina
Pershendetje , uroj te jeni mire dhe komplimenta per punen tuaj.une kam blere paketen qingji dhe sigurisht i vleresoj keshillat qe jepen pasi me kane ndihmuar. Nuk ka asgje tjeter si ato qeshjet qe na dhuron ne mengjes pasi eshte zgjuar e ngopur me gjume e qe na e shkrijne zemren.😻 Shume faleminderit per te gjithe punen qe ti ben qe na mundeson ne prinderve te rinj te rrisim beba sa me te lumtur
Denisa
Ornela doja te falenderoja per programet fantastike te gjumit sepse fale jush kam arritur nje rutine per djalin. Ne e kaluam me sukses paketen. Qingji Mesuam te flem vete. Jemi me te qete naten dhe zgjohemi vetem 1 her per te pire. Nuk ka asgje tjeter si ato qeshjet qe na dhuron ne mengjes pasi eshte zgjuar e ngopur me gjume e qe na e shkrijne zemren.😻 Shume faleminderit per te gjithe punen qe ti ben qe na mundeson ne prinderve te rinj te rrisim beba sa me te lumtur
Mami Lori dhe bebi Klest
E dashur , po te shkruaj per te falenderuar per keshillat e tua ! Une me pakon qingji per tri dite kam arritur qe sot vajza te bej gjume 2ore.Eshte hera e trete qe vajza sot fle ne dhome me zhurmat e bardh dhe me mikun e saj Ewan dream sheep! Naten e kemi super nate ! Une jam e lumtur sot dhe mu kthye nje besim me i madh qe Bora ime do te permiresohet shume ne ditet ne vazhdim ! Faleminderit !
Bebi Bora
Pershendetje Ornela, un kam cunin 2 muajsh dhe e pata mesuar ne djep por doja shume qe ta mesoja ne krevat. Tani fale teje. Je shume e mrekullueshme dhe i zbatova oraret fiks, dhe tani cuni me flen ne krevat dhe nuk lodhem fare duke e tundur. Qe 5 dite kam filluar duke ndjekur oraret me perpikmeri dhe jam shume e kenaqur dhe aspak e lodhur. Te falenderoj shume
Bebi Bora
error: