Skip to content

Cfare thone mamat?

Olisja ishte 7 muajshe dhe flinte non stop vetem me gji. Gjumet e dites ishin te shkurtra dhe me gji ose rralle here dhe ne karroce. Nata ishte akoma me keq se dita. Gjate gjithe dites ishte nervoze sepse nuk arrinte te flinte mjaftueshem. U perpoqe me sh menyra qe tia heq kete ves, nuk ja dola dot.  Por mbas trajnimit me ty Ornela une jam sh e lumtur. Olisja eshte 8 muajshe sot dhe rutina e saj e gjumit ndryshoi komplet.

Ajo arrite te fleje pa gji dhe te beje gjume te gjata gjate dites dhe jo me ne karroce. Fale keshillave te tua un sot kam nje beb super te qete dhe happy gjate gjithe kohes. Te falenderoj pa mase per kohen dhe keshillat e tua super te vlefshme. Jam shume e lumtur qe te njoha.

Gjithcka nisi aty, ne instagram. Jemi nje komunitet i madh nenash, qe ndajme copeza nga jeta jone, informacione rreth gjumit   dhe jo vetem. Eja, bashkohu me ne  Instagram!
error: