Skip to content
blank

Mbështjellëse për bebe

Ngjyrat e disponueshme:

  • Roze
  • Blu

Masat e disponueshme:

  • Newborn
  • 0-3 muaj

ÇMIMI 1300 LEKË

Mbështjellëse për bebe 100% pambuk. Mbështetja dhe rehatia që ka nevojë bebi juaj i porsalindur mund t'ja jepni përmes Baby Jem Cotton Swaddle . Babyjem mund të rregullohet sipas trupit të foshnjës tuaj dhe ofron një përshtatje perfekte.
blank
error: